Περιγραφή
Γυαλιά ηλίου μεταλλικά στρογγυλά (οβάλ) unisex. Εμπνευσμένο απο τα 60’s και τα παιδιά των λουλουδιών. Με φακό προστασίας UV400, είναι ένα πολύ εύχρηστο και στυλάτο αξεσουάρ για καθημερινή χρήση.
Γυαλιά ηλίου μεταλλικά στρογγυλά (οβάλ) unisex. Εμπνευσμένο απο τα 60’s και τα παιδιά των λουλουδιών. Με φακό προστασίας UV400, είναι ένα πολύ εύχρηστο και στυλάτο αξεσουάρ για καθημερινή χρήση.
Μέγεθος | 9, 10, 11, 12 |
---|